SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Träningsschema 22/23

 

Måndag    
16.00 – 17.30 Herr A  Baltiskan
20.30-22.00 Damer A Baltiska 
17.00-18.30 F födda 12 Söderkulla
18.30-20.00 F födda 11 Söderkulla
20.00-21.30 Dam Jun Söderkulla
18.30-20.00 Parahandboll Lindeborg
17.00 – 18.30 F födda 08/09/10 Lindängen
18.30 – 20.00 P 16 Lindängen
20.00 – 21.30 Herr U Lindängen
     
Tisdag    
16.00 – 17.30 Herr A  Baltiskan
20.30-22.00 Dam A Baltiskan
17.30 – 18.30 Bollskola Bäckagård
17.00 – 18.00 Bollskola Pilbäckshallen
17.00 – 18.30  P födda 13/14 Kulladal
17.00 – 18.30 P födda 12 Söderkulla
18.30 – 20.00 P födda 11 Söderkulla
20.00-21.30 Damer B Söderkulla
17.30 – 19.30 P  födda 08/09 Lindeborg
17.30-19.30 P16 Lindängen
19.30-21.30 Herr Jun Lindängen
     
     
Onsdag     
16.00 – 17.30 Herr A  Baltiskan
20.30-22.00 Dam A Baltiskan
17.00 – 18.30 P födda 13/14 Toftanäs
     
17.00-18.30 F födda 11 Söderkulla
18.30-20.00 F födda 12  Söderkulla
20.00-21.30 Dam J  Söderkulla
18.30-20.00 Handboll Fitness Lindeborg
17.00-18.30 Parahandboll Lindängen
18.30-20.00 F födda 08/09/10 Lindängen
20.00-21.30 F 16 Lindängen
Torsdag    
16.00 – 17.30 Herr A Baltiskan
20.30-22.00 Dam A Baltiskan
17.30-18.30 Bollskola  Anneberg
17.00 – 18.30 P födda 13/14 Kulladal
17.30 – 19.00 P födda 11/12 Söderkulla
19.00-20.30  Dam Jun Söderkulla
20.30-22.00 Dam B Söderkulla
17.30-19.00 P födda 08/09 Lindeborg
17.30-19.30 P16 Lindängen
19.30-21.30 Herr U/ Jun Lindängen
Fredag    
15.00 – 17.00 Herr A   Baltiskan
17.00-18.30 Herr U Baltiskan
17.00 – 18.30 F16 Lindängen
17.00 – 18.30 Herr Jun Söderkulla
     
     
Lördag    
12.00 – 14.00 Herr A Baltiskan
     
Söndag    
10.00-12.00 Herr A Baltiskan

 

 
Handbollens huvudpartner
#VISTÄLLERUPP Partners
KÖP DIN BILJETT HÄR
Huvudpartners
Huvudpartner HK Malmö Dam
Materialleverantörer
Ligapartners
MEDIAPARTNERS