SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Spelade matcher
MAJ 2024
 
10
19:00
fre
19:00    
Damlaget, Eslövshallen A
Eslövs IK - HK Malmö  -      
 
03
19:00
fre
19:00    
Damlaget, Baltiska hallen
HK Malmö - Eslövs IK  -      
03
15:00
fre
15:00    
Pojkar 13/14 Kulladal, Bohus cup i Göteborg
 
Vem som helst - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
APRIL 2024
 
30
tis
00:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderslättshallen A
Stavsten HK U 1 - HK Malmö 2  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
 
HK Malmö P 13-14 Riseberga - Kanariecupen   -      
27
09:00
lör
09:00    
Pojkar 13/14 Kulladal, Malmö ( Kanariecupen )
 
Vem som helst - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
 
20
13:00
lör
13:00    
 
HK Malmö P 13-14 Riseberga - Dalby och Staffanstorp   -      
20
12:00
lör
12:00    
Herrjunior/ P16, Brinova Arena Karlskrona, B-Hallen
HF Karlskrona - HK Malmö 229  -  32
16
19:00
tis
19:00    
Herrlaget, Partille Arena A
IK Sävehof - HK Malmö  -      
 
14
16:30
sön
16:30    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - IK Sävehof  -      
11
19:20
tor
19:20    
Herrjunior/ P16, Sparbanken Skpne Arena a-hall
 
LUGI 2 - HK Malmö Herrjunior/ P16  -      
11
19:20
tor
19:20    
Herrjunior/ P16, Sparbanken Skåne Arena A
Lugi HF 2 - HK Malmö P19:223  -  23
11
19:00
tor
19:00    
Herrlaget, Partille Arena A
IK Sävehof - HK Malmö34  -  24
08
19:00
mån
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - IK Sävehof26  -  33
 
07
12:00
sön
12:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö 2 - OV Helsingborg HK 324  -  21
06
15:30
lör
15:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
 
HK Malmö Flickor 12 - Lugi  -      
06
14:30
lör
14:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
 
HK Malmö Flickor 12 - Lugi  -      
06
13:30
lör
13:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
 
HK Malmö Flickor 12 - Lugi  -      
06
13:00
lör
13:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
 
HK Malmö Flickor 12 - Lugi HF  -      
06
11:30
lör
11:30    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
HK Malmö - Lödde Vikings HK
31  -  32
05
19:30
fre
19:30    
Herrjunior/ P16, Gunnesbohallen i Lund, Stenåldersvägen 6, 226 54 Lund
 
H43 Lund - HK Malmö Herrjunior/ P16  -      
05
19:30
fre
19:30    
Herrjunior/ P16, Gunnesbohallen
H43 Lund HF - HK Malmö 223  -  27
05
19:00
fre
19:00    
Herrlaget, Partille Arena A
IK Sävehof - HK Malmö36  -  27
MARS 2024
 
28
19:00
tor
19:00    
Herrlaget, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs - HK Malmö31  -  24
25
19:00
mån
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - IFK Skövde HK 21  -  23
 
24
13:30
sön
13:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö - Halmstad HF  -      
24
11:00
sön
11:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö - Åstorps HF  -      
24
10:00
sön
10:00    
Flickor 11 (F11), Helsingborg Arena B
OV Helsingborg HK - HK Malmö16  -  25
23
13:30
lör
13:30    
Flickor 12 (F10), Sånnahallen i Åhus
Åhus Handboll - HK Malmö Flickor 12  -      
23
12:00
lör
12:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P16
HK Malmö 2 - HK Björnen27  -  13
20
19:30
ons
19:30    
Dam U/J, Ystad Arena B
Dam U/J » 
Ystads IF HF - HK Malmö
26  -  21
20
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, Estrad Alingsås
Alingsås HK - HK Malmö31  -  25
18
19:30
mån
19:30    
Herr U, Ystad Arena A2
Herr U » 
Ystads IF HF 1 - HK Malmö
30  -  30
18
19:30
mån
19:30    
Herrjunior/ P16, Ystad Arena A2
Ystads IF HF 1 - HK Malmö30  -  30
 
17
16:00
sön
16:00    
Damlaget, Baltiska Träningshallen
HK Malmö - IFK Kristianstad29  -  17
17
14:00
sön
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - Lödde Vikings HK
32  -  34
17
09:00
sön
09:00    
Pojkar/ Flickor 15-16 Bäckagårdskolan, Halörhallen, Höllviken
Ljunghusens HK - HK Malmö  -      
17
08:00
sön
08:00    
 
Ljunghusen HK - HK Malmö P/F 15-16 Tygelsjö  -      
16
15:00
lör
15:00    
Dam U/J, Brinova Arena Karlskrona, B-Hallen
Dam U/J » 
HF Karlskrona - HK Malmö
24  -  32
16
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - Lödde Vikings HK
39  -  27
16
14:00
lör
14:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:1
HK Malmö - Lödde Vikings HK39  -  27
16
13:20
lör
13:20    
Flickor 12 (F10), Rutsborgshallen 1, Bjärred
HK Ankaret Röd - HK Malmö 2  -      
16
12:30
lör
12:30    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Växjö HF26  -  29
16
12:00
lör
12:00    
Dam U/J, Brinova Arena Karlskrona, B-Hallen
Dam U/J » 
HF Karlskrona U - Malmö HP
29  -  29
16
12:00
lör
12:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:2
HK Malmö 2 - Kävlinge HK33  -  27
16
10:00
lör
10:00    
Flickor 09/10 (F14), Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK Svart - HK Malmö25  -  18
16
10:00
lör
10:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Lugi HF 2  -      
13
19:30
ons
19:30    
Damlaget, Sparbanken Skåne Arena A
H43 Lund HF - HK Malmö15  -  24
13
19:15
ons
19:15    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall
HK Malmö 2 - IFK Ystad HK22  -  36
12
18:30
tis
18:30    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
Malmö HP - Stavsten HK
25  -  18
 
10
16:00
sön
16:00    
Herr U, Lunds Idrottshall
Herr U » 
HK Farmen - Malmö HP
26  -  29
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderslättshallen B
Stavsten HK U 1 - HK Malmö 2  -      
10
13:30
sön
13:30    
Damlaget, Linköpings Sporthall
RP IF Linköping - HK Malmö31  -  34
10
13:00
sön
13:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderslättshallen B
HK Malmö 2 - IK Lågan  -      
10
12:30
sön
12:30    
Pojkar 12 (P11), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - HK Malmö  -      
10
11:30
sön
11:30    
Flickor 11 (F11), Korsbackahallen E
Kävlinge HK Orange - HK Malmö 220  -  20
10
11:15
sön
11:15    
Pojkar 12 (P11), Stapelbäddens IH
Tomelilla IF - HK Malmö  -      
10
08:30
sön
08:30    
Pojkar 13/14 Kulladal, Tolvåkers idrottshall A i Löddeköpinge
 
Hk Lödde Vikings ( kl 9 ) och OV Helsingborg ( kl - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - IK Lågan  -      
09
12:30
lör
12:30    
Flickor 09/10 (F14), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Lugi HF 323  -  32
09
11:45
lör
11:45    
Flickor 12 (F10), Vipeholmshallen, Lund
H43 Lund HF - HK Malmö 2  -      
09
11:15
lör
11:15    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Ystads IF HF 118  -  25
09
09:15
lör
09:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - Hk Ljunghusen  -      
05
19:00
tis
19:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - Ystads IF HF 2
28  -  25
05
19:00
tis
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:1
HK Malmö - Ystads IF HF 228  -  25
 
03
16:30
sön
16:30    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - HF Karlskrona28  -  22
03
14:30
sön
14:30    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - HF Karlskrona29  -  28
02
15:45
lör
15:45    
Flickor 09/10 (F14), Läredaskolan
Hässleholms HF F14 - HK Malmö25  -  21
02
15:30
lör
15:30    
Herrjunior/ P16, GBJ Bygg Arena P16
Växjö HF - HK Malmö 221  -  25
02
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - Tomelilla IF
30  -  29
FEBRUARI 2024
 
29
18:20
tor
18:20    
Flickor 09/10 (F14), Sjövikshallen i Trelleborg
 
Stavsten - HK Malmö Flickor 09/10  -      
28
20:00
ons
20:00    
Dam U/J, Sånnahallen A
Dam U/J » 
Åhus Handboll B - Malmö HP
  -      
28
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, Sparbanken Skåne Arena A
Lugi HF - HK Malmö27  -  29
 
24
16:30
lör
16:30    
Herrlaget, Kristianstad Arena
IFK Kristianstad - HK Malmö29  -  23
24
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - Tollarps IF
29  -  29
24
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Partille Arena A
HK S-hof - HK Malmö25  -  21
 
18
14:00
sön
14:00    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
HK Malmö - Halmstad HF Röd
24  -  20
18
12:00
sön
12:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - Halmstad HF  -      
17
16:30
lör
16:30    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - IFK Kristianstad22  -  24
17
16:00
lör
16:00    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
Malmö HP - IFK Ystad HK DAM
36  -  31
17
14:30
lör
14:30    
Pojkar 12 (P11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - Lugi HF 7  -      
17
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Baltiska hallen
HK Malmö - HK Drott Halmstad28  -  21
17
13:20
lör
13:20    
HK Malmö 2 - Stavsten HK U 1  -      
17
13:15
lör
13:15    
Flickor 11 (F11), Stenstorpshallen, Halmstad
Halmstad HF - HK Malmö16  -  15
17
12:00
lör
12:00    
IK Lågan - HK Malmö 2  -      
17
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12 (P11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - HK Björnen  -      
16
19:00
fre
19:00    
Herr U, Ystad Arena
Herr U » 
HK Ystadpågarna - Malmö HP
31  -  32
15
19:00
tor
19:00    
Herrjunior/ P16, Stapelbäddens IH P19:2
IFK Malmö HF - HK Malmö 230  -  47
14
19:00
ons
19:00    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Eslövs IK20  -  18
13
19:00
tis
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Amo HK30  -  27
 
11
16:15
sön
16:15    
Flickor 09/10 (F14), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - IFK Malmö HF Vit30  -  35
11
15:00
sön
15:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - KFUM Lundagård33  -  17
11
13:45
sön
13:45    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö 2 - Tollarps IF 221  -  13
11
13:00
sön
13:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall
HK Malmö 2 - IK Sund 228  -  35
11
12:30
sön
12:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Växjö HF 1  -      
11
10:00
sön
10:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Ystads IF HF 1  -      
10
15:30
lör
15:30    
Dam U/J, Norrehedshallen, Helsingborg
Dam U/J » 
IK Sund - Malmö HP
34  -  16
10
15:30
lör
15:30    
Herrjunior/ P16, Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK Svart - HK Malmö 223  -  24
10
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - HF Karlskrona U
27  -  32
10
13:00
lör
13:00    
Pojkar 13/14 Kulladal, Nyvångshallen i Dalby
 
Hk Björnen ( kl 13:35 ) och Hk Dalby ( kl 14:45 ) - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
10
12:00
lör
12:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:2
HK Malmö 2 - Växjö HF29  -  23
10
10:10
lör
10:10    
Pojkar 13/14 Kulladal, Glänningehallen i Laholm
 
IK Sund kl ( 10:40 ) och HK Hök ( 11:35 ) - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
08
19:30
tor
19:30    
Herr U, Korsbackahallen A
Herr U » 
Kävlinge HK - Malmö HP
25  -  32
07
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, ÖHK-Hallen A
Önnereds HK - HK Malmö25  -  21
 
04
16:30
sön
16:30    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Hammarby IF HF28  -  23
04
16:15
sön
16:15    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
Malmö HP - Halmstad HF
17  -  32
04
14:30
sön
14:30    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - IK Baltichov34  -  26
04
14:30
sön
14:30    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö 2 - IK Sund Svart19  -  18
04
14:15
sön
14:15    
Flickor 12 (F10), Halmstad Arena B1
HK Malmö - Lödde Vikings HK Svart  -      
04
14:00
sön
14:00    
Pojkar 13/14 Kulladal, Borgebyhallen i Bjärred
 
Hk Halmstad ( kl 14:40 ) och Hk Ankaret ( kl 15:55 - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
04
13:00
sön
13:00    
Flickor 12 (F10), Halmstad Arena B1
HK Hearts - HK Malmö  -      
04
12:05
sön
12:05    
Flickor 12 (F10), Östratornhallen
HK Malmö 2 - Åhus Handboll Blå  -      
04
12:00
sön
12:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö 2 - Staffanstorps HK41  -  5  
04
10:50
sön
10:50    
Flickor 12 (F10), Östratornhallen
Lugi HF - HK Malmö 2  -      
03
16:00
lör
16:00    
Flickor 11 (F11), Rutsborgshallen 1, Bjärred
HK Ankaret Röd - HK Malmö25  -  15
03
14:30
lör
14:30    
Pojkar 12 (P11), Sundsbrohallen, Bunkeflostrand
HK Malmö - Lugi HF 8  -      
03
13:30
lör
13:30    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Veberöds HK 2  -      
03
13:30
lör
13:30    
Pojkar 12 (P11), Sundsbrohallen, Bunkeflostrand
HF Limhamn 2 - HK Malmö  -      
03
12:00
lör
12:00    
Pojkar/ Flickor 15-16 Bäckagårdskolan, Uppåkraskolans idrottshall
HK Malmö Bäckagård - Staffanstorp HK  -      
03
12:00
lör
12:00    
Pojkar/Flickor 15-16 Pilbäckshallen Tygelsjö, Hjärup (Uppåkraskolans idrottshall)
 
- HK Malmö P/F 15-16 Tygelsjö  -      
03
11:00
lör
11:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla SPH
HK Malmö 2 - Ystads IF HF 3  -      
03
10:15
lör
10:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderslättshallen i Trelleborg
 
Stavsten ( kl 11 ) och Stavsten 2 ( kl 12 ) - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
02
20:00
fre
20:00    
Herrjunior/ P16, Halmstad Arena A1 P16
Halmstad HF Svart - HK Malmö 234  -  19
02
19:30
fre
19:30    
Dam U/J, Lödde Idrottshall den vid Center syd
Dam U/J » 
Lödde Vikings HK - HK Malmö
38  -  29
JANUARI 2024
 
31
19:00
ons
19:00    
Flickor 09/10 (F14), Lindängens Sporthall
HK Malmö - Eslövs IK Svart24  -  21
31
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, STIGA Sports Arena
Eskilstuna Guif IF - HK Malmö29  -  28
29
19:00
mån
19:00    
Dam U/J, Kristianstad Arena E1
Dam U/J » 
Kristianstad HK - HK Malmö
25  -  24
 
28
16:15
sön
16:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Teknikhallen i Helsingborg
 
OV Helsingborg ( kl 17 ) - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
28
14:40
sön
14:40    
Flickor 12 (F10), Tolvåkers Idrottshall B
HK Malmö - IK Sund F12:1  -      
28
14:00
sön
14:00    
Damlaget, Baltiska Träningshallen
HK Malmö - KvIK Sport26  -  19
28
13:20
sön
13:20    
Flickor 12 (F10), Tolvåkers Idrottshall B
Lödde Vikings HK Svart - HK Malmö  -      
28
13:15
sön
13:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Västervångsshallen i Ystad
 
Ifk Malmö ( kl 14 ) och Ystad If ( kl 15 ) - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
28
10:30
sön
10:30    
Flickor 09/10 (F14), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Halmstad HF28  -  41
27
13:30
lör
13:30    
Herr U, GBJ Bygg Arena
Herr U » 
Växjö HF - Malmö HP
30  -  34
27
13:00
lör
13:00    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
HK Malmö - Ystads IF HF
30  -  29
27
11:00
lör
11:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Hässleholms HF18  -  29
26
19:15
fre
19:15    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
Malmö HP - Lunds HS Lejon
19  -  29
 
21
14:00
sön
14:00    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
Malmö HP - Kävlinge HK
24  -  36
21
14:00
sön
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - Näsby Handbollsklubb
37  -  28
21
13:40
sön
13:40    
Pojkar 13/14 Riseberga, Teknikhallen B
HK Malmö 2 - Staffanstorps HK Gul  -      
21
13:30
sön
13:30    
Flickor 09/10 (F14), Tunahallen, Lund
H43 Lund HF - HK Malmö21  -  17
21
12:30
sön
12:30    
Pojkar 13/14 Riseberga, Teknikhallen B
OV Helsingborg HK 3 - HK Malmö 2  -      
21
12:30
sön
12:30    
Pojkar 12 (P11), Söderslättshallen A
Stavsten HK Ungdom - HK Malmö  -      
21
11:10
sön
11:10    
Pojkar 12 (P11), Söderslättshallen A
Ystads IF HF 2 - HK Malmö  -      
21
11:00
sön
11:00    
Flickor 12 (F10), Gottorpshallen
HF Limhamn - HK Malmö  -      
20
16:30
lör
16:30    
Herrjunior/ P16, Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1 P19:2
HF Karlskrona - HK Malmö 229  -  29
20
15:30
lör
15:30    
Damlaget, Jönköpings Idrottshus D
HB 78 Jönköping - HK Malmö24  -  28
20
14:15
lör
14:15    
Herr U, Sparbanken Skåne Arena B
Herr U » 
H43 Lund HF - HK Malmö
31  -  39
20
14:15
lör
14:15    
Herrjunior/ P16, Sparbanken Skåne Arena B P19:1
H43 Lund HF - HK Malmö31  -  39
20
13:30
lör
13:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Åhus Handboll Blå  -      
20
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö 2 - Växjö HF 1  -      
19
19:00
fre
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall
HK Malmö 2 - Lugi HF 227  -  25
17
20:15
ons
20:15    
Dam U/J, Borgebyhallen
Dam U/J » 
HK Ankaret - Malmö HP
24  -  21
16
19:30
tis
19:30    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - Halmstad HF
34  -  26
16
19:30
tis
19:30    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:1
HK Malmö - Halmstad HF34  -  26
 
14
14:00
sön
14:00    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
HK Malmö - Kristianstad HK
29  -  32
14
09:20
sön
09:20    
Flickor 11 (F11), Bollhuset A
LUGI HF 1 - HK Malmö14  -  17
14
09:00
sön
09:00    
 
- HK Malmö  -      
14
09:00
sön
09:00    
Pojkar/Flickor 15-16 Pilbäckshallen Tygelsjö, Stapelbäddshallen ( Västra Hamnen)
 
- HK Malmö P/F 15-16 Tygelsjö  -      
13
16:45
lör
16:45    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
Malmö HP - IK Lågan
33  -  21
13
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - LIF Lindesberg25  -  14
13
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - Ystads IF HF U
37  -  35
13
13:00
lör
13:00    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - Lugi HF   -      
13
11:30
lör
11:30    
Flickor 09/10 (F14), Staffanshallen
Staffanstorps HK 2 - HK Malmö28  -  25
 
07
14:30
sön
14:30    
Flickor 11 (F11), Färsingahallen
HK Björnen - HK Malmö 225  -  30
07
13:00
sön
13:00    
Flickor 11 (F11), Färsingahallen
HK Malmö 2 - Hässleholms HF 221  -  20
DECEMBER 2023
 
29
19:00
fre
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - IF Hallby HK34  -  27
27
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, Ystad Arena
Ystads IF HF - HK Malmö30  -  25
 
20
18:30
ons
18:30    
Flickor 12 (F10), Lindängen SPH
 
HK Malmö Flickor 12 - If Limhamn  -      
18
19:00
mån
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - IK Sävehof24  -  32
 
17
15:30
sön
15:30    
Herrjunior/ P16, Furutorpshallen, Vinslöv
 
Vinslöv - HK Malmö Herrjunior/ P19:2  -      
17
15:30
sön
15:30    
Herrjunior/ P16, Furutorpshallen
Vinslövs HK - HK Malmö P19:230  -  31
17
15:00
sön
15:00    
Herr U, Lunds Idrottshall
Herr U » 
H43 Lund HF - Malmö HP
41  -  28
17
14:00
sön
14:00    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
HK Malmö - HF Karlskrona
30  -  22
17
13:40
sön
13:40    
Flickor 12 (F10), Filborna Sporthall
HK Malmö 2 - Hässleholms HF 2  -      
17
12:30
sön
12:30    
Flickor 12 (F10), Filborna Sporthall
OV Helsingborg HK 2 - HK Malmö 2  -      
16
15:15
lör
15:15    
Flickor 09/10 (F14), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - OV Helsingborg HK16  -  19
16
15:00
lör
15:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Lödde Vikings HK Röd14  -  25
16
14:00
lör
14:00    
Dam U/J, Korsbackahallen A
Dam U/J » 
Kävlinge HK - Malmö HP
32  -  24
16
14:00
lör
14:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P16
HK Malmö 2 - Vinslövs HK22  -  28
16
13:45
lör
13:45    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla SPH
HK Malmö 2 - Lugi HF 2  -      
16
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK - HK Malmö27  -  35
16
12:30
lör
12:30    
Pojkar 12 (P11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - Tomelilla IF  -      
16
10:00
lör
10:00    
Pojkar 12 (P11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - IFK Malmö HF Gul  -      
15
19:30
fre
19:30    
Herrjunior/ P16, Lödde Idrottshall P19:1
Lödde Vikings HK - HK Malmö40  -  37
15
19:00
fre
19:00    
Herr U, Lödde Idrottshall
Herr U » 
Lödde Vikings HK - HK Malmö
40  -  37
14
19:00
tor
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:2
HK Malmö 2 - OV Helsingborg HK 222  -  42
14
19:00
tor
19:00    
Herrlaget, Partille Arena A
IK Sävehof - HK Malmö32  -  28
 
10
16:15
sön
16:15    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
Malmö HP - Staffanstorps HK
24  -  24
10
16:00
sön
16:00    
Flickor 11 (F11), Tolvåkers Idrottshall A
Lödde Vikings HK Röd - HK Malmö22  -  22
10
14:30
sön
14:30    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Torslanda HK25  -  22
10
13:45
sön
13:45    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - Svedala Hk   -      
10
12:00
sön
12:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö 2 - Bjärnums HK25  -  14
10
11:15
sön
11:15    
Flickor 12 (F10), Stapelbäddens IH
HK Malmö - HF Limhamn  -      
10
10:00
sön
10:00    
Flickor 12 (F10), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF - HK Malmö  -      
10
09:30
sön
09:30    
Flickor 09/10 (F14), Helsingborg Arena C
OV Helsingborg HK - HK Malmö17  -  30
10
09:30
sön
09:30    
Flickor 11 (F11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - LUGI HF 312  -  16
09
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - H43 Lund HF
22  -  33
09
13:30
lör
13:30    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - Staffanstorps Hk ( kl 14:15 ) och Lödde Vikings HK  -      
09
12:00
lör
12:00    
Dam U/J, Sporthallen Höör
Dam U/J » 
Höörs HK H 65 - HK Malmö
28  -  26
09
09:30
lör
09:30    
 
HK Malmö P/F 15/16 Bäckagård -   -      
09
09:00
lör
09:00    
 
HK Malmö P/F 15-16 Tygelsjö -   -      
08
19:00
fre
19:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - OV Helsingborg HK
34  -  44
08
19:00
fre
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:1
HK Malmö - OV Helsingborg HK34  -  44
08
19:00
fre
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Lugi HF27  -  21
 
03
14:00
sön
14:00    
Damlaget, Heidhallen
KvIK Sport - HK Malmö21  -  21
03
14:00
sön
14:00    
Herrjunior/ P16, Helsingborg Arena hall C. Helsingborg P19:2
OV Helsingborg HK 2 - HK Malmö 229  -  32
03
13:00
sön
13:00    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
HK Malmö - Lugi HF 1
18  -  25
03
12:45
sön
12:45    
Pojkar 13/14 Kulladal, Halörhallen i Ljunghusen
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - H 43 Lund- HK Malmö kl 13:30 och LjunghusenHK 2- H  -      
03
11:50
sön
11:50    
Pojkar 12 (P11), Bollhuset A
Lugi HF 8 - HK Malmö  -      
03
11:00
sön
11:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla SPH
HK Malmö - LUGI HF 118  -  22
03
10:40
sön
10:40    
Pojkar 12 (P11), Bollhuset A
HF Limhamn 2 - HK Malmö  -      
02
15:20
lör
15:20    
Flickor 11 (F11), Harlyckehallen
OV Helsingborg HK 3 - HK Malmö 210  -  25
02
14:30
lör
14:30    
Dam U/J, Staffanshallen
Dam U/J » 
Staffanstorps HK - Malmö HP
27  -  19
02
14:00
lör
14:00    
Herr U, Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
Herr U » 
HF Karlskrona U - Malmö HP
37  -  29
02
13:50
lör
13:50    
Flickor 11 (F11), Harlyckehallen
Ystads IF HF 3 - HK Malmö 210  -  17
02
13:50
lör
13:50    
Pojkar 13/14 Riseberga, Östratornhallen
Lugi HF 2 - HK Malmö 2  -      
02
12:30
lör
12:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - OV Helsingborg HK 2  -      
02
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - H43 Lund HF  -      
01
19:00
fre
19:00    
Herr U, Kristianstad IH D-hall
Herr U » 
IF Kristianstad - HK Malmö
26  -  27
01
19:00
fre
19:00    
Herrjunior/ P16, Kristianstad IH D-hall P19:1
IF Kristianstad - HK Malmö26  -  27
01
19:00
fre
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P16
HK Malmö 2 - Ljunghusens HK26  -  22
NOVEMBER 2023
 
29
19:00
ons
19:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - Lugi HF
40  -  25
29
19:00
ons
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:1
HK Malmö - Lugi HF40  -  25
29
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Önnereds HK29  -  28
 
26
15:30
sön
15:30    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö 2 - Tollarps IF 217  -  11
26
14:30
sön
14:30    
Flickor 12 (F10), Sundsbrohallen, Bunkeflostrand
OV Helsingborg HK - HK Malmö  -      
26
14:00
sön
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - HK Ystadpågarna
33  -  35
26
13:30
sön
13:30    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - H43 Lund HF   -      
26
12:30
sön
12:30    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
Malmö HP - HF Karlskrona U
28  -  15
26
12:00
sön
12:00    
Flickor 12 (F10), Sundsbrohallen, Bunkeflostrand
IFK Malmö HF - HK Malmö  -      
26
10:00
sön
10:00    
 
- HK Malmö P/F 15-16 Tygelsjö  -      
26
09:15
sön
09:15    
Pojkar/ Flickor 15-16 Bäckagårdskolan, Färsingahallen - Ågatan 3, 275 35 Sjöbo
 
HK Malmö P/F 15/16 -   -      
25
17:00
lör
17:00    
Herrlaget, Amokabel Hallen
Amo HK - HK Malmö29  -  31
25
15:45
lör
15:45    
Herr U, Fäladshallen, Lund
Herr U » 
Lugi HF - HK Malmö
29  -  39
25
15:45
lör
15:45    
Herrjunior/ P16, Fäladshallen, Lund P19:1
Lugi HF - HK Malmö29  -  39
25
14:15
lör
14:15    
Dam U/J, Tunahallen-Handboll
Dam U/J » 
Lugi HF 1 - HK Malmö
24  -  22
25
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - RP IF Linköping27  -  17
25
12:00
lör
12:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P19:2
HK Malmö 2 - Vinslövs HK21  -  22
25
11:30
lör
11:30    
Herrjunior/ P16, Kristianstad IH A-hallen P16
IF Kristianstad - HK Malmö 233  -  20
25
10:30
lör
10:30    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - Lugi HF ( kl 11:15 ) och Halmstad HF ( kl 13:45 )   -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 09/10 (F14), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Staffanstorps HK 240  -  32
 
19
14:00
sön
14:00    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
HK Malmö - Höörs HK H 65
27  -  32
19
14:00
sön
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - IF Kristianstad
35  -  34
19
14:00
sön
14:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:1
HK Malmö - IF Kristianstad35  -  34
19
13:00
sön
13:00    
Flickor 11 (F11), Läredaskolan
Hässleholms HF - HK Malmö30  -  12
19
12:00
sön
12:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P16
HK Malmö 2 - OV Helsingborg HK 228  -  21
19
11:50
sön
11:50    
Flickor 12 (F10), Tunahallen-Handboll
Lugi HF - HK Malmö 2  -      
19
11:45
sön
11:45    
Pojkar 12 (P11), Österlenhallen, Tomelilla
HK Malmö - IFK Malmö HF Gul  -      
19
10:40
sön
10:40    
Flickor 12 (F10), Tunahallen-Handboll
HK Ankaret Röd - HK Malmö 2  -      
19
10:30
sön
10:30    
Pojkar 12 (P11), Österlenhallen, Tomelilla
Tomelilla IF - HK Malmö  -      
18
16:45
lör
16:45    
Damlaget, Lindesberg Arena
LIF Lindesberg - HK Malmö13  -  27
18
15:00
lör
15:00    
Dam U/J, Ystad Arena
Dam U/J » 
IFK Ystad HK DAM - Malmö HP
26  -  34
18
14:20
lör
14:20    
Flickor 12 (F10), Filborna Sporthall
OV Helsingborg HK - HK Malmö  -      
18
13:30
lör
13:30    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Staffanstorps HK Gul  -      
18
13:00
lör
13:00    
Flickor 12 (F10), Filborna Sporthall
IK Sund F12:1 - HK Malmö  -      
18
12:30
lör
12:30    
Flickor 11 (F11), Sundsbrohallen, Bunkeflostrand
IFK Malmö HF Vit - HK Malmö 24  -  26
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - OV Helsingborg HK 3  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla SPH
 
HK Malmö P 13-14 Riseberga -   -      
18
09:30
lör
09:30    
Flickor 09/10 (F14), Eslövshallen A
Eslövs IK Svart - HK Malmö25  -  16
15
19:00
ons
19:00    
Herr U, Tolvåkers Idrottshall A
Herr U » 
Lödde Vikings HK - Malmö HP
37  -  30
15
18:00
ons
18:00    
Flickor 09/10 (F14), Lindängens Sporthall
HK Malmö - H43 Lund HF24  -  16
 
12
12:10
sön
12:10    
Flickor 11 (F11), Tunahallen, Lund
H43 Lund HF 2 - HK Malmö 211  -  20
12
11:50
sön
11:50    
Flickor 12 (F10), Övrig plats
HK Malmö 2 - HF Limhamn 2  -      
12
11:15
sön
11:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Östratronhallen i Lund
 
Ljunghusen HK och Lugi - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
12
10:50
sön
10:50    
Flickor 11 (F11), Tunahallen, Lund
Vinslövs HK - HK Malmö 25  -  23
12
10:45
sön
10:45    
Flickor 09/10 (F14), Örjanhallen, Halmstad
Halmstad HF - HK Malmö20  -  16
12
10:00
sön
10:00    
Dam U/J, Söderslättshallen A
 
Dam U/J » 
USM steg 2 - HK Malmö Damjuniorer
  -      
12
09:20
sön
09:20    
Flickor 12 (F10), Eslövshallen A
Eslövs IK 1 - HK Malmö 2  -      
11
16:00
lör
16:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Ystads IF HF 3  -      
11
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - Växjö HF
39  -  31
11
14:00
lör
14:00    
Herrjunior/ P16, Tunahallen-Handboll P16
Lugi HF 4 - HK Malmö 219  -  24
11
13:45
lör
13:45    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - IK Sund  -      
11
13:20
lör
13:20    
Pojkar 12 (P11), Gunnesbohallen
HK Björnen - HK Malmö  -      
11
12:10
lör
12:10    
Pojkar 12 (P11), Gunnesbohallen
Lugi HF 7 - HK Malmö  -      
11
11:00
lör
11:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - HK Ankaret Röd14  -  27
11
lör
00:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Veberödshallen
Veberöds HK 2 - HK Malmö 2  -      
08
19:30
ons
19:30    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P16
HK Malmö 2 - HK Ankaret17  -  31
08
19:00
ons
19:00    
Damlaget, Kristianstad IH A-hallen
IFK Kristianstad - HK Malmö20  -  33
07
18:30
tis
18:30    
Herr U, Kristianstad IH D-hall
Herr U » 
Näsby Handbollsklubb - Malmö HP
35  -  36
 
05
14:45
sön
14:45    
Dam U/J, Halmstad Arena A1
Dam U/J » 
Halmstad HF Röd - HK Malmö
34  -  27
04
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov - HK Malmö22  -  36
OKTOBER 2023
 
31
19:30
tis
19:30    
Dam U/J, Halmstad Arena A1
Dam U/J » 
Halmstad HF - Malmö HP
26  -  22
 
29
15:00
sön
15:00    
Flickor 11 (F11), Gunnesbohallen
KFUM Lundagård - HK Malmö11  -  22
29
13:00
sön
13:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P19:2
HK Malmö 2 - HF Karlskrona27  -  24
29
09:15
sön
09:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - Kävlinge HK och Lugi HF 3  -      
28
16:00
lör
16:00    
Herrlaget, Brinova Arena
HF Karlskrona - HK Malmö22  -  30
28
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Brinova Arena
HF Karlskrona - HK Malmö31  -  23
28
13:45
lör
13:45    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö - IFK Malmö HF  -      
28
12:30
lör
12:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö 2 - HF Limhamn 2  -      
28
12:10
lör
12:10    
Herr U, Helsingborg Arena C
Herr U » 
OV Helsingborg HK - HK Malmö
32  -  36
28
12:10
lör
12:10    
Herrjunior/ P16, Helsingborg Arena C P19:1
OV Helsingborg HK - HK Malmö32  -  36
28
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö 2 - Ystads IF HF 1  -      
27
19:30
fre
19:30    
Herr U, Ystad Arena B
Herr U » 
Ystads IF HF U - Malmö HP
35  -  33
27
19:15
fre
19:15    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
Malmö HP - IK Sund
24  -  24
23
20:00
mån
20:00    
Dam U/J, Fäladshallen, Lund
Dam U/J » 
Lunds HS Lejon - Malmö HP
21  -  27
 
22
13:30
sön
13:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
 
HK Malmö Flickor 12 - Hf Limhamn  -      
22
12:30
sön
12:30    
 
- HK Malmö P/F 15/16 Bäckagård  -      
22
12:00
sön
12:00    
 
- HK Malmö P/F 15-16 Tygelsjö  -      
22
12:00
sön
12:00    
 
- HK Malmö P/F 15-16 Tygelsjö  -      
22
09:15
sön
09:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Geijerskolan i Limhamn
 
IFK Malmö och Ystad IF 1 - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
21
15:00
lör
15:00    
Flickor 09/10 (F14), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - HF Karlskrona Blå27  -  27
21
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - HK S-hof14  -  19
21
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - Kävlinge HK
39  -  34
21
13:45
lör
13:45    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Halmstad HF25  -  15
21
12:30
lör
12:30    
Pojkar 12 (P11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - HF Limhamn 2  -      
21
11:00
lör
11:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderslättshallen A
HK Malmö 2 - IK Lågan  -      
21
09:00
lör
09:00    
Pojkar 12 (P11), Söderkulla Sporthall
HK Malmö - Lugi HF 8  -      
20
19:00
fre
19:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - Lödde Vikings HK
42  -  18
20
19:00
fre
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P19:1
HK Malmö - Lödde Vikings HK42  -  18
20
19:00
fre
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - HK Aranäs23  -  20
17
18:30
tis
18:30    
Dam U/J, Kristianstad IH A-hallen
Dam U/J » 
Kristianstad HK - HK Malmö
33  -  32
 
15
15:00
sön
15:00    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
HK Malmö - Halmstad HF Röd
19  -  26
15
13:30
sön
13:30    
Damlaget, Halmstad Arena A1
HK Drott Halmstad - HK Malmö25  -  21
14
17:00
lör
17:00    
Herrlaget, Jönköpings Idrottshus E
IF Hallby HK - HK Malmö30  -  29
14
16:00
lör
16:00    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö 2 - Eslövs IK svart16  -  9  
14
14:45
lör
14:45    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - Åhus Handboll Blå21  -  31
14
14:45
lör
14:45    
Pojkar 13/14 Kulladal, Tunahallen i Lund
 
Lugi HF - HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal  -      
14
13:45
lör
13:45    
Pojkar 13/14 Riseberga, Rutborgshallen 2, Bjärred
 
Ankaret, Dalby - HK Malmö P 13-14 Riseberga  -      
14
13:00
lör
13:00    
Herr U, Ystad Arena A2
Herr U » 
Ystads IF HF 1 - HK Malmö
30  -  33
14
13:00
lör
13:00    
Herrjunior/ P16, Ystad Arena P16
IFK Ystad HK - HK Malmö 246  -  27
14
13:00
lör
13:00    
Herrjunior/ P16, Ystad Arena A2 P19:1
Ystads IF HF 1 - HK Malmö30  -  33
14
11:00
lör
11:00    
Herrjunior/ P16, GBJ Bygg Arena P19:2
Växjö HF - HK Malmö 226  -  24
14
10:15
lör
10:15    
Pojkar 13/14 Kulladal, Söderkulla SPH
 
HK Malmö Pojkar 13-14 Kulladal - Stavsten HK och Veberöd HK   -      
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 13/14 Riseberga, Söderkulla Sporthall
HK Malmö 2 - Veberöds HK 2  -      
13
19:30
fre
19:30    
Herr U, Österlenhallen, Tomelilla
Herr U » 
Tomelilla IF - Malmö HP
17  -  23
12
19:00
tor
19:00    
Dam U/J, Söderslättshallen A
Dam U/J » 
Stavsten HK - Malmö HP
21  -  21
 
08
16:30
sön
16:30    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Eskilstuna Guif IF30  -  23
08
14:00
sön
14:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P19:2
HK Malmö 2 - IFK Malmö HF47  -  20
08
13:00
sön
13:00    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
Malmö HP - Åhus Handboll B
22  -  13
08
12:00
sön
12:00    
Flickor 09/10 (F14), Sundsbrohallen, Bunkeflostrand
HF Limhamn - HK Malmö  -      
07
16:00
lör
16:00    
Damlaget, Eslövshallen A
Eslövs IK - HK Malmö33  -  24
07
14:00
lör
14:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
Malmö HP - HK Farmen
33  -  32
07
12:45
lör
12:45    
Herr U, Alehallen, Halmstad
Herr U » 
Halmstad HF - HK Malmö
23  -  20
07
12:45
lör
12:45    
Herrjunior/ P16, Alehallen, Halmstad P19:1
Halmstad HF - HK Malmö23  -  20
07
12:30
lör
12:30    
Flickor 11 (F11), GBJ Bygg Arena
Växjö HF - HK Malmö31  -  18
07
12:00
lör
12:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P16
HK Malmö 2 - H43 Lund HF26  -  35
07
09:30
lör
09:30    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö - Lugi  -      
06
19:00
fre
19:00    
Dam U/J, Ystad Arena B
Dam U/J » 
Ystads IF HF - HK Malmö
34  -  26
04
19:00
ons
19:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - H43 Lund HF
51  -  27
04
19:00
ons
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängens Sporthall P19:1
HK Malmö - H43 Lund HF51  -  27
03
19:00
tis
19:00    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Alingsås HK28  -  25
 
01
13:00
sön
13:00    
Herrjunior/ P16, Ystad Arena P19:2
IFK Ystad HK - HK Malmö 234  -  25
01
11:00
sön
11:00    
Herr U, Ystad Arena A2
Herr U » 
Ystads IF HF 2 - HK Malmö
30  -  28
01
11:00
sön
11:00    
Herrjunior/ P16, Ystad Arena A2 P19:1
Ystads IF HF 2 - HK Malmö30  -  28
01
11:00
sön
11:00    
Herrjunior/ P16, Färsingahallen P16
HK Björnen - HK Malmö 216  -  33
01
09:20
sön
09:20    
Flickor 12 (F10), Söderkulla SPH
HK Malmö Flickor 12 - HK Ankaret  -      
SEPTEMBER 2023
 
30
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - HB 78 Jönköping28  -  15
30
14:00
lör
14:00    
Dam U/J, Söderkulla SPH
Dam U/J » 
HK Malmö - Lödde Vikings HK
22  -  29
30
12:30
lör
12:30    
Flickor 11 (F11), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - OV Helsingborg HK16  -  16
30
11:00
lör
11:00    
Flickor 09/10 (F14), Söderkulla sporthall, Malmö
HK Malmö - HK Ankaret Vit25  -  16
29
19:30
fre
19:30    
Dam U/J, Lågehall A
Dam U/J » 
IK Lågan - Malmö HP
10  -  0  
29
19:30
fre
19:30    
Herr U, Tollarps SH
Herr U » 
Tollarps IF - Malmö HP
29  -  29
28
19:00
tor
19:00    
Herrlaget, Arena Skövde
IFK Skövde HK - HK Malmö29  -  29
 
24
16:30
sön
16:30    
Herrlaget, Baltiska Hallen
HK Malmö - Ystads IF HF30  -  29
24
16:00
sön
16:00    
Herr U, Brinova Arena B hallen
Herr U » 
HF Karlskrona - HK Malmö
  -      
24
11:10
sön
11:10    
Herr U, Brinova Arena B hallen
Herr U » 
IK Cyrus - HK Malmö
  -      
23
17:40
lör
17:40    
Herr U, Brinova Arena B hallen
Herr U » 
HK Country - HK Malmö
  -      
20
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, Eriksdalshallen
Hammarby IF HF - HK Malmö30  -  26
19
19:00
tis
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:2
HK Malmö 2 - IK Lågan33  -  26
 
17
15:00
sön
15:00    
Herrjunior/ P16, Söderkulla SPH P16
IFK Malmö - HK Malmö  -      
16
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Maglegårdshallen
 
HIK (Hellerup Håndbold) - HK Malmö30  -  22
16
12:00
lör
12:00    
Dam U/J, Söderkulla Sporthall
Dam U/J » 
Malmö HP - HK Ankaret
24  -  20
15
19:00
fre
19:00    
Herr U, Lindängens Sporthall
Herr U » 
HK Malmö - Ystads IF HF 1
34  -  34
15
19:00
fre
19:00    
Herrjunior/ P16, Lindängen SPH P19:1
HK Malmö - Ystads IF HF 134  -  34
15
16:50
fre
16:50    
Flickor 09/10 (F14), Gottorpshallen
HK Malmö - IFK Malmö  -      
11
19:00
mån
19:00    
Flickor 11 (F11), Berga Sporthall Eslöv
Eslövs IK - HK Malmö  -      
 
09
17:00
lör
17:00    
Herr U, Anneberg
Herr U » 
Ajax - HK Malmö
  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herr U, Köpenhamn
Herr U » 
Ajax - HK Malmö
  -      
07
19:30
tor
19:30    
Damlaget, Baltiska Träningshallen
 
HK Malmö - Høj20  -  34
06
17:00
ons
17:00    
Herr U, Sparbanken Arena
Herr U » 
Farmen - HK Malmö
  -      
 
03
13:30
sön
13:30    
Damlaget, Västerås Arena
 
Strands IF Damer - HK Malmö16  -  19
03
10:00
sön
10:00    
Damlaget, Västerås Arena A
HK Malmö - AIK Handbollsförening16  -  19
02
14:50
lör
14:50    
Damlaget, Västerås Arena C
Enköpings HF - HK Malmö14  -  22
02
11:20
lör
11:20    
Damlaget, Västerås Arena C
HK Malmö - Norrköpings Kvinnliga IK22  -  9  
AUGUSTI 2023
 
26
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Fröknegårdshallen
IFK Kristianstad - HK Malmö21  -  29
22
19:15
tis
19:15    
Herr U, Baltiska Träningshallen
 
Herr U » 
HK Malmö - HK Farmen
  -      
 
19
15:00
lör
15:00    
Herr U, Ystad Arena
Herr U » 
TMS Ringsted - HK Malmö
  -      
19
10:30
lör
10:30    
Herr U, Ystad Arena
Herr U » 
Ystad IF - HK Malmö
  -      
JUNI 2023
 
04
09:00
sön
09:00    
Pojkar 12 (P11), Fria bad i Helsingborg
HK Malmö - Helsingborg Beachhandboll P2012  -      
 
Handbollens huvudpartner
#VISTÄLLERUPP Partners
KÖP DIN BILJETT HÄR
Huvudpartners
Huvudpartner HK Malmö Dam
Materialleverantörer
Ligapartners
MEDIAPARTNERS
2007 Klubben
Krafttaget
HK Malmös officiella bussbolag